NR | SUPERKIDS B 16:30-17:30 | APR-JÚN 19

NR | SUPERKIDS B 16:30-17:30 | APR-JÚN 19

Na našich tréningoch cielene podporujeme v deťoch záujem o pohybové aktivity, rozvíjame trvalý pozitívny vzťah k športu, zameriavame sa na všeobecný rozvoj a pohybovú prípravu. Lezenie, visenie, šplhanie, skákanie, balansovanie, padanie, plazenie, nosenie, hádzanie, chytanie, pohybové a úpolové hry, dynamické, statické ale aj silové, gymnastické a akrobatické prvky, zábava. Toto všetko sa snažíme rozvíjať s ohľadom na bezpečnostné zásady, postupnosť a primeranosť k aktuálnym možnostiam a schopnostiam žiakov našej prípravky.

Vek: 4-7 rokov 

ČO PONÚKAME:

  • Osvojovanie základných a nadštandardných pohybových kompetencií, zábavnou a zaujímavou formou
  • Skupinové tréningy 1-3x týždenne /60 min/

 INFORMÁCIE O KURZE:

Termín: 1.4. – 26.6.2019 /pondelok, streda / 16:30 – 17:30 (okrem Veľkonočného pondelku 22.4)

Rozsah: Všetky rezervované dni obsahujú spolu 25 tréningov. V prípade, že si rezervujete jeden deň v týždni sa počet tréningov mení

POČET MIEST

Počet miest je obmedzený! Maximálny počet je 23 detí / tréning.

TRÉNERI

  1. Pondelok: Kristína Bírová a Lukáš Mucha
  2. Streda: Gabika Vodná, Kristína Bírová

Rodičom je vstup do telocvične počas tréningu zakázaný. Dôvody sú najmä disciplinárne, t.j. deti sa inak správajú za prítomnosti rodiča a inak, ak rodič v miestnosti nie je. Pre vás ako rodiča ponúkame v čase tréningu detí pohybový program Rozhýb sa (alebo iné podľa rozvrhu), takže nemusíte tráviť svoj čas čakaním na chodbe alebo na recepcii. Rodičom je povolený vstup na tréning (alebo kurz) na prvom tréningu (ak deti začínajú) a v prípade kurzu aj na posledný tréning.  Dieťa musí tréning v skupine zvládnuť samo (bez rodiča). Ak toto nezvládne, tak ešte nie je vhodný čas navštevovať tento druh tréningu. 

Čo v prípade, ak sa zverenec zraní alebo ochorie ?

V takomto prípade nám zašlete potvrdenie od lekára, na základe ktorého rozhodneme o ďalšom postupe. Toto platí len v prípade, že ide o dlhodobú neprítomnosť zo zdravotných dôvodov.

Prihláška

Informácie o kurze


Názov kurzu: NR | SUPERKIDS B 16:30-17:30 | APR-JÚN 19
Termín od: 01.04.2019
Termín do: 26.06.2019
Miesto konania: SKILL LAB Nitra
V dňoch: Pondelky, Stredy
Obmedzenie veku: od 4 rokov do 7 rokov
Ak sa chcete prihlásiť na kurz, musíte byť prihlásený. Vážený rodičia, ak vaše dieťa nemá email, v registrácii uveďte jeho meno, ale zadajte svoj email.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.