NR | SUPERKIDS | FEB-JÚN 16:30-17:30

NR | SUPERKIDS | FEB-JÚN 16:30-17:30

Polročný kurz vhodný pre všetky deti vo veku od 4-7 rokov. V kurze nerozlišujeme predošlé skúsenosti - tie sa rozlišujú vo vyššom veku v kurze PARKOUR KIDS.  Do kurzu sa dá prihlásiť aj v prípade, že kurz už začal. Z ceny kurzu sú automaticky odpočítané tréningy, ktoré ste neabsolvovali. 

Na našich tréningoch cielene podporujeme v deťoch záujem o pohybové aktivity, rozvíjame trvalý pozitívny vzťah k športu, zameriavame sa na všeobecný rozvoj a pohybovú prípravu. Lezenie, visenie, šplhanie, skákanie, balansovanie, padanie, plazenie, nosenie, hádzanie, chytanie, pohybové a úpolové hry, dynamické, statické ale aj silové, gymnastické a akrobatické prvky, zábava. Toto všetko sa snažíme rozvíjať s ohľadom na bezpečnostné zásady, postupnosť a primeranosť k aktuálnym možnostiam a schopnostiam žiakov našej prípravky.

Vek: 4-7 rokov 

Časy tréningov (odporúčame rezervovať aspoň 3x do týždňa) 

  1. pondelok 16:30-17:30
  2. streda 16:30-17:30
  3. piatok 16:30-17:30

 

  1. Začiatok kurzu: 03.02.2020
    Koniec kurzu: 29.06.2020
  2. Netrénujeme v tieto dni / sviatky - odpočítané z ceny kurzu: 10.04 (Veľký piatok), 13.04 (Veľkonočný pondelok)

 

  1. Tréneri
  2. Kristína Bírová a Dávid Rapsa (pondelok, streda, piatok)
 
POČET MIEST
Počet miest je obmedzený! Maximálny počet je 23 detí / tréning.
 
Rodičom je vstup do telocvične počas tréningu zakázaný. Dôvody sú najmä disciplinárne, t.j. deti sa inak správajú za prítomnosti rodiča a inak, ak rodič v miestnosti nie je. Pre vás ako rodiča ponúkame v čase tréningu detí pohybový program Rozhýb sa (alebo iné podľa rozvrhu), takže nemusíte tráviť svoj čas čakaním na chodbe alebo na recepcii. Rodičom je povolený vstup na tréning (alebo kurz) na prvom tréningu (ak deti začínajú) a v prípade kurzu aj na posledný tréning. 
 

Čo v prípade, ak sa zverenec zraní alebo ochorie ?

V takomto prípade nám zašlete potvrdenie od lekára, na základe ktorého rozhodneme o ďalšom postupe. Toto platí len v prípade, že ide o dlhodobú neprítomnosť zo zdravotných dôvodov. V prípade vynechania (1-3 tréningy) z iných dôvodov nie je možnosť si tréning nahradiť v iný deň. 

Kurz ako darček ? 

Darujte kurz ako darček pod stromček svojim najbližším. 

Prihláška

Informácie o kurze


Názov kurzu: NR | SUPERKIDS | FEB-JÚN 16:30-17:30
Termín od: 03.02.2020
Termín do: 29.06.2020
Miesto konania: SKILL LAB Nitra
V dňoch: Pondelky, Stredy, Piatky
Obmedzenie veku: od 4 rokov do 7 rokov
Ak sa chcete prihlásiť na kurz, musíte byť prihlásený. Vážený rodičia, ak vaše dieťa nemá email, v registrácii uveďte jeho meno, ale zadajte svoj email.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.