POLDENNÝ PARKOUR TÁBOR | NITRA | 27-31.7 2020

POLDENNÝ PARKOUR TÁBOR | NITRA | 27-31.7 2020

Čo je poldenný PARKOUR tábor pre deti ? 

Poldenný PARKOUR tábor je miesto, kde môžu deti a mládež počas celého týždňa stráviť tri hodiny denne so svojimi obľúbenými PARKOUR trénermi. Tábor bude prebiehať vonku na našom novom multifunkčnom ihrisku, ktoré ponúka široké možnosti využitia. Okrem samotného tréningu na prekážkach, budú môcť vyhradený čas zverenci využiť na iné mimo pohybové aktivity (príklad graffiti, ktoré máme prichystané) a stráviť tak čas oddychom, hrou so svojimi kamarátmi. Pre účastníkov máme tiež prichystanú parkour súťaž, kde budú môcť všetci ukázať, čo sa naučili. 

Prečo len tri hodiny denne ?

Špecializujeme sa na PARKOUR a tak chceme tráviť čas aj na našom tábore - skákanie, lozenie, hry, silová časť ap. Chceme, aby čas u nás zvládli aj úplní začiatočníci bez predošlých skúseností a preto sme čas optimalizovali na tri hodiny denne, aby pobyt u nás nebol príliš vyčerpávajúci.

Pre koho je tábor určený ? 

Tábor je vhodný pre deti ale aj mládež. V prípade starších účastníkov sa netreba báť, že si budeme počas voľného času kresliť kvety a naháňať motýle :) Čas na tábore budeme tráviť hlavne tréningom, kde si prihlásených rozdelíme na skupiny podľa skúseností a veku.  

Informácie o poldennom tábore

 1. Kedy 27.7 -  31.7 2020
 2. Čas: pondelok - piatok v čase od 12:00-15:00
 3. Kde: Skill Lab Nitra, vonkajšie parkour ihrisko 
 4. Cena: 96€ 
 5. Splatnosť: Tábor sa platí v plnej výške hneď po vytvorení objednávky cez platobnú bránu GoPay
 6. Doprava: Individuálna / stretnutie pred budovou Skill Lab Nitra, adresa Levická 5 Nitra
 7. Minimálny vek účastníka: 8 rokov
 8. Maximálny počet osôb: 25

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Tréningy, vonkajší areál prispôsobený na tréning parkouru, telocvičňa v prípade nepriaznivého počasia, animačný materiál, tréneri, neobmedzený pitný režim. Strava nie je zahrnutá - môžete si zabaliť niečo malé na jedenie, urobíme si krátku prestávku. 

TRÉNERI 

Čoskoro oznámime mená trénerov na tomto turnuse. Určite to bude niekto z našich trénerov, ktorých dobre poznáte.  Martin Woolf Šimora a Lukáš Mucha sú trénermi len na prvom turnuse od 6-10.7. 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY: 

1. Čo budem potrebovať ? 

 • Niečo malé na jedenie - urobíme si krátku prestávku
 • Športové oblečenie (tenisky, šiltovka - pre prípad, že bude svietiť slnko, tepláky alebo krátke nohavice).
 • Fľašku na vodu (voda bude k dispozícii) a opaľovací krém. 

2. Čo sa stane, ak dieťa pred začatím ochorie a nebude môcť nastúpiť? Vráti sa uhradený poplatok ? Poplatok za tábor vám vrátime po preukázaní dokladu od lekára. Ak dieťa ochorie počas tábora, tak vám vrátime alikvotnú čiastku. Ak sa vám nebude pozdávať zdravotný stav dieťaťa, tak nás o tejto skutočnosti informujte predčasne, aby sme miesto vedeli ponúknuť inému záujemcovi. 

3. Čo, ak dieťa nemôže nastúpiť z iných ako zdravotných dôvodov ?
Do 15 dní Vám bude vrátená celá suma. Od 10 dní pred začatím tábora– Vám vrátime 80% sumy. Od 10 dní do 5 dní pred začatím tábora – Vám vrátime 50% sumy. Od 5 dní a počas tábora z iných ako zdravotných dôvodov – bez nároku na vrátenie peňazí.

Ďalšie informácie

Po vyplnení záväznej prihlášky a zaplatení tábora vám na email pošleme doplňujúce informácie 10 dní pred začatím táboru. V prípade otázok kontaktujte: martinsimora@gmail.com 

Prihláška

Informácie o kurze


Názov kurzu: POLDENNÝ PARKOUR TÁBOR | NITRA | 27-31.7 2020
Termín od: 27.07.2020
Termín do: 31.07.2020
Miesto konania: Skill Lab Nitra
Cena: 96,00 € s DPH
Počet voľných miest: 23
V dňoch: Pondelky, Utorky, Stredy, Štvrtky, Piatky
Obmedzenie veku: od 8 rokov
Ak sa chcete prihlásiť na kurz, musíte byť prihlásený. Vážený rodičia, ak vaše dieťa nemá email, v registrácii uveďte jeho meno, ale zadajte svoj email.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.