Parkour & Freerun

Parkour & Freerun

Všeobecné informácie:

  • V oboch mestách (NR aj BA) trénujeme Parkour & Freerun tréningy 
  • PARKOUR KIDS je kurz vhodný pre najmladších začiatočníkov 
  • V NITRE SÚ KREDITOVÉ TRÉNINGY URČENÉ LEN PRE ŠTUDENTOV OD 10 ROKOV!
  • APF 1.0 je pre mierne pokročilých študentov (10+)
  • APF 2.0 je pre najpokročilejších študentov (10+)
  • Trampolína & akrobacia z výšky (10+)
  • Tréningy trvajú 60 minút

 

KURZOVÉ PROGRAMY


KURZ PARKOUR KIDS

Kurzový tréning vhodný pre najmladších začiatočníkov postavený na základe APF 1.0. Kurz zabezpečí, že skupina bude homogénna a uzavretá a študenti budú spoločne napredovať. Na tréningu trénujeme základné pohybové schopnosti a postupne prechádzame na akrobatické prvky. Kurz je vhodný pre deti vo veku od 8-11 rokovNaši tréneri jednoznačne odporúčajú parkour tréning formou kurzu.

Vek: 8-10 rokov

 

KREDITOVÉ PROGRAMY


APF 1.0

Tréning je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Na tréningu sa zameriavame hlavne na akrobatickú časť, ktorá už je fyzicky náročnejšia. Na tréningu sa naučíš základné akrobatické prvky ako: salto vpred, salto vzad, premet vpred, stojku, sklopku a rôzne pohybové a silové výdrže, ktoré musíš ovládať, aby si mohol postúpiť do programu pre pokročilých APF 2.0.

Vek: 10+

Čo sa tu naučíš ? Naučíš sa základné akrobatické prvky ako: salto vpred, salto vzad, premet vpred, stojku, makako, sklopku a rôzne pohybové silové výdrže, ktoré musíš ovládať, aby si mohol postúpiť do programu pre pokročilých a minimalizovali sme nebezpečenstvo zranenia.

Skúška pre postup do APF 2.0: stojka na vystretých  rukách 10 sekúnd, šplh na lane, záklon z kolien, salto vpred, salto vzad, rondat, premet vpred, makako, odporúčanie trénera.

APF 1 OPEN GYM

Voľné skákanie pre študentov, ktorí navštevujú parkour program APF1. Tréning prebieha formou rýchlej rozcvičky a silového tréningu, po ktorej nasleduje voľnejšie skákanie. Tréner dohliada na poriadok v telocvični. Odporúčame ako doplnkový tréning k APF1. Požadovaný vek: 10+

Vek: 10+


APF 2.0

Tréning je určený pre pokročilých študentov, ktorí prešli programom APF 1.0 a úspešne zvládli postupové skúšky. Na tréningu sa učíme tie najťažšie akrobatické prvky  a silové prvky.  Študenti, ktorí tento tréning navštevujú si svoje miesto naozaj zaslúžili. Na začiatku každého tréningu je krátka rozcvička a ďalší priebeh je voľný.

Vek: bez vekového obmedzenia, záleží od schopností študenta

Čo sa tu naučíš ?  Na tomto tréningu budeš zlepšovať svoju techniku a hľadať vlastný štýl sebavyjadrenia v priestore, ktorý bude jedinečný. Priebeh tréningu je voľný, tréner k dispozícii ako dozor. 

 

Video z telocvične NITRA:

 

Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.